آیا تاکنون ثبت نام نکرده اید؟

سامانه داوری

تاریخ های مهم

ارسال مقالات97/08/01

طرح های پیشنهادی برای برگزاری کارگاه های آموزشی97/08/01

اعلام نتایج داوری مقالات97/09/01

تاریخ کنفرانس97/09/19

آمار بازدید

کاربران آنلاین 6

بازدید روزانه 140

بازدید کل 434137

راهنمای نگارش مقاله

1- راهنمای نویسندگان

بدین وسیله از کلیه پژوهشگران، کارشناسان و متخصصان دانشگاهها، موسسات تحقیقاتی و صنایع در رشته های مهندسی کامپیوتر و فناوری اطلاعات و رباتیک و سایر حوزه های مرتبط دعوت میشود تا با ارسال مقالات علمی خود به یکی از زبانهای فارسی یا انگلیسی به کنفرانس، در هرچه بهتر برگزار شدن این گردهمایی علمی مشارکت فعال داشته باشند. ارسال مقالات از طریق سایت کنفرانس به نشانی www.symp.qiau.ac.ir صورت می پذیرد و فرمت مورد تایید مقالات فارسی و انگلیسی در ادامه تشریح می شود. طبق دستورالعمل تهیه مقالات کنفرانس، حداکثر تعداد صفحات مجاز مقالات فارسی و انگلیسی 9 صفحه می باشد. باید توجه داشته باشید که تنها مقالات کامل مورد ارزیابی و داوری علمی قرار خواهد گرفت و مقالات بصورت چکیده یا با نتایج ناقص که منطبق بر فرمت کنفرانس نباشند، از لیست حذف خواهند شد. ضمنا ثبت نام یکی از نویسندگان مقالات پذیرفته شده در کنفرانس و ارائه مقاله ضروری است. تنها مقالاتی که در زمان برگزاری کنفرانس توسط یکی از نویسندگان ارائه شود در مجموعه مقالات کنفرانس منتشر خواهد شد. همچنین مقالات پذیرفته شده به زبان فارسی جهت نمایه شدن به CIVILIKA و مقالات انگلیسی جهت بررسی برای نمایه شدن در IEEE در صورت پذیرش IEEE در اختیار کتابخانه دیجیتال IEEE Xplore قرار خواهند گرفت (در حال رایزنی با IEEE). لازم به ذکر است که مقالات مروری در این کنفرانس پذیرفته نخواهد شد و تنها مقالاتی که شامل یافته های جدید در یکی از محورهای کنفرانس باشند مورد بررسی قرار می گیرند.

2- روش تهیه مقاله

ساختار مقاله بايد شامل عنوان، چکيده فارسي یا انگلیسی، متن اصلي، نتايج و جمع‌بندي، مراجع، شکل‌ها و جدول‌‌ها (درصورت نياز) باشد. در ضمن تعداد صفحه‌هاي مقاله نبايد از 9 صفحه بيشتر باشد. درصفحه‌بندي مقاله براي تمام صفحه‌ها، حاشيه متن از بالا و پايين 25 ميلي‌متر انتخاب شود. درحالي‌که حاشيه متن از راست و چپ 20 ميلي‌متر انتخاب شده است. متن اصلي مقاله در دو ستون، هرکدام با عرض 82 ميلي‌متر و به فاصله 6 ميلي‌متر از يکديگر تنظيم گردد.

     قالب مخصوص مقالات انگلیسی را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

     قالب مخصوص مقالات فارسی را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

 

 

 

 

 

3 - راهنمای بارگزاری مفاله

برای بارگذاری مقالات در سایت کنفرانس ابتدا باید کاربر نسبت به ایجاد یک حساب کاربری در سایت کنفرانس اقدام نماید. پس از ایجاد حساب کاربری، با ورود در اکانت می توان مطابق دستورالعمل ذکر شده در فایل راهنما، مقالات را به ترتیب در سایت بارگذاری کرد. پس از بارگذاری صحیح هر مقاله در سایت کنفرانس، یک ایمیل تاییدیه برای کاربر ارسال میگردد که شامل اطلاعات مقاله و نویسندگان آن و همچنین کد مقاله برای ارجاعات بعدی می باشد.

     راهنمای بارگذاری مقاله را می توانید از اینجا دریافت نمایید.

 

 

4 - نکات مهم

  1. لازم است مقاله ارسالی در دو فرمت WORD و PDF و در قالب یک فایل زیپ شده بارگذاری گردد. در صورت وجود مغایرت بین دو نسخه WORD و  PDF، مقاله مذکور از لیست مقالات خارج خواهد شد.
  2. در متن مقاله اصلی تنها از فونتهای Time New Roman برای مقالات انگلیسی و B. Nazanin برای مقالات فارسی استفاده کنید، درغیر اینصورت مقاله از لیست خارج خواهد شد.
  3. تعداد صفحات مقاله اصلی بین 5 تا 9 صفحه باشد و هیچگونه Hyperlink یا Bookmark در مقاله برده نشود.
  4. حجم هر نسخه مقاله ارسالی نبایستی از 2MB  بیشتر باشد.
  5. لازم است مقاله اصلی حتما طبق فرمت مورد تایید کنفرانس آماده شده باشد در غیر اینصورت از لیست حذف خواهد شد.
  6. از ایجاد چند حساب کاربری موازی برای یک کاربر خودداری کنید.
  7. در هنگام بارگذاری مقاله، نام و نام خانوادگی، ایمیل و وابستگی سازمانی تمامی نویسندگان به ترتیب،  بایستی در بخش مربوط به اطلاعات مقاله وارد گردد و نویسنده اصلی با علامت ستاره مشخص شده باشد. همچنین چکیده مقاله، دقیقاً مطابق با مقاله اصلی باید در کادر مربوطه وارد گردد. در صورت عدم رعایت موارد فوق مقاله حذف خواهد شد.

 

تا همایش

0

تا همایش

پوستر همایش

حامیان مالی

به پرداخت ملت